top of page

Kargo

Teslimat Süreci

Ürünleriniz siparişinizde belirtmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra, ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderimi yapılır. Gönderiler anlaşmalı olduğumuz kargo firması  ''Sürat Kargo'' aracılığı ile alıcı ödemeli olarak gönderilir. 

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Sürat Kargo - 0850 202 0 202) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.

  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamaz ise, ürünleriniz bölgenizdeki kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse ürünler firmamıza geri iade edilir. 

  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.

  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.

bottom of page